Blogowanie

Gdzie nas znajdziecie :)

Początkowo działałyśmy tylko na blogu, ponieważ jestem technologicznie upośledzona 😉 Po pewnym czasie pojawiłyśmy się na google plus i tam działamy chyba najprężniej. Prócz promocji bloga, działam w kilku grupach fotograficznych i dodaję czasem zdjęcia, których nie ma na blogu. Można nas szybko zaobserwować poprzez boczną zakładkę- wystarczy, że zerkniesz teraz w swoje prawo. O i jesteśmy na google plus, widzisz nas? W razie czego podaję link.

Nasze konto w GOOGLE+

Potem pojawiłyśmy się na Facebooku, w sumie stało się to całkiem niedawno. Również zobaczysz możliwość polubienia nas w zakładce po prawej i wskoczenia od razu na nasz profil. Czasem dodajemy tam zdjęcia niepublikowane na blogu, piszemy co u nas i gdzie jesteśmy lub czy robimy coś ciekawego. Poniżej link na nasz fanpage.

Nasz FANPAGE

Posiadamy też Twitter, ale tam działamy bardzo słabiutko, chociaż wszelkie informacje, które pojawiają się na naszym Fanpage’u, tam również się wyświetlają, więc jesli ktoś nie posiada konta na Facebooku, ale ma Twittera to w zasadzie nic nie traci :).

Nasz TWITTER

Posiadamy również konto na Pinterest, ale dopiero go odkrywam. Na pewno niedługo zapełni się setkami inspiracji.

Pinterest

Nie posiadamy jeszcze Instagramu, bo nie potrafię ogarnąć tej aplikacji ;). Myślę, że z czyjąś pomocą niedługo odczaruję tajemnicę tego portalu i zaczniemy działać również tam.

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *