Dziecko

Dama w podróży czyli niezawodny komplecik od MM Dadak

Są takie dziewczynki, które rodzą się małymi kobietami, małymi damami. Kochają biżuterię i torebki, nie znoszą spodni i nie wyobrażają sobie włożyć dresów (nawet do przedszkola), niewygoda im niestraszna (a może po prostu tylko w kieckach im wygodnie…?). 
Ja urodziłam taką mikro kobietkę, która potrafi mi zrobić awanturę jeśli nie chcę jej pomalować paznokci albo szykuję spodnie na wyjście. Czasem ciężko się z nią dogadać, bardzo trudno wytłumaczyć, że spódnica to nienajlepsze rozwiązanie do figloparku. 
Z przerażeniem myślałam więc o wakacjach  i o tym jakie ubranka zabrać, żeby usatysfakcjonować moją małą damę i jednocześnie zapewnić jej wygodę oraz odpowiednią “cyrkulację powietrza” ;).
Zestawy z przewiewnymi, rozkloszowanymi spódniczkami i bawełnianymi bluzeczkami od naszej rodzimej firmy MM Dadak okazały się strzałem w 10. Są śliczne, wygodne, ale co najważniejsze zaprojektowane i uszyte w naszym kraju i przez naszych rodaków, a to jest to, co ja kocham najbardziej. Bo polskie jest najlepsze, prawda?
Dziś zaprezentuję Wam nasz ulubiony zestaw, ale obiecuję, że pokażę Melanię jeszcze w innych wydaniach ;).

letnia stylizacja

MM Dadak lato

MM Dada lato

Dada lato

Dada kolekcja lato

MM Dada

MM Dadak

Dada kolekcja letnia

48 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *