Przemyślenia mamy

Sposób na zimowe dni

Kolejny post z cyklu grudniowego projektu u Różowej Klary.

Moje sposoby na zimowe dni?
Prawda jest taka, że kocham każdą porę roku, choćby właśnie za różnorodne możliwości spędzania czasu. Zimę kocham za długie wieczory, mróz, słońce odbite od śniegu i rażące po oczach, narty, sanki, Święta… Dużo tego bym mogła jeszcze wymieniać.

Sposoby na zimowe dni:

Po pierwsze czekolada! W każdej postaci. Gorąca do picia z odrobiną chili, w pysznym serniku, w lodach z Lidla :P. Byle gorzka, aromatyczna, gęsta, zmysłowa.

Po drugie grzaniec! Koniecznie domowej roboty. Z wytrawnego wina, dosłodzony miodem, z pływającymi przyprawami oraz plastrami pomarańcza.

Po trzecie sanki, narty, bałwany! Zimą można spędzać czas bardzo aktywnie, także z dziećmi. Wspólne lepienie bałwana, może być zwieńczeniem romantycznego spaceru lub popołudnia rozrywką dla rodziny. Nie wspominając o sankach! Kto ich nie kocha?

Po czwarte filmy, książki, blogi! Długie wieczory są doskonałą okazją do nadrabiania zaległości w tej dziedzinie, o czym wspominała już Różowa Klara.

Po piąte kreatywne spędzanie czasu! Zima to doskonała pora, by w spokoju zająć się tym, na co lata nam nie pozwala. Rower nie kusi, na piknik też nikt się nie wybierze, na wycieczki i zwiedzanie za zimno, więc można samemu lub z dziećmi tworzyć wspaniałe rzeczy i czerpać z tego ogromną przyjemność.

Po szóste: dużo wspólnych chwil! Chcąc, nie chcąc zima “przytrzymuje” nas troszkę w domu, dzięki temu więcej czasu spędzamy w gronie najbliższych. Zima to wspaniała okazja żeby trochę się razem “polenić”, żeby bezkarnie spędzić cały wieczór grając w jengę lub układają puzzle, żeby się nie spieszyć i celebrować wspólnie spędzany czas. Za to kocham zimę.

Przypominam, że u nas na blogu trwa rozdawajka świąteczna i można wygrać takie oto serduszko hand made lub świąteczne spineczki.
Odsyłam na nasz FP. Post na temat rozdawajki przypięty na samej górze, więc nietrudno znaleźć.

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

24 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *