Blogowanie,  Dziecko

Sesja fotograficzna dziecka

Sesja fotograficzna dziecka to nie jest taka prosta sprawa. Zdążyłam się o tym nieco przekonać prowadząc tego bloga. Co innego jednak biegać za własnym dzieckiem na zewnątrz, a co innego nakłonić malca na trzygodzinną sesję w studio.
Melania jednak przyzwyczajona jest do pstrykania, do pozowania, zaznajomiona jest z szeroko pojętą fotografią i na sesję do Pani Renaty wybrała się bardzo chętnie. Od samego początku była podekscytowana i nie mogła się jej doczekać. 
Pierwszą taką profesjonalną sesję Melania miała dla firmy odzieżowej MM Dadak w Bielsku-Białej. Była ona jednak krótka, a podczas sesji do katalogu towarzyszyła jej inna dziewczynka- modelka, więc obawiałam się, że jej zapał szybko ostygnie, gdy tylko zobaczy, że ta sesja będzie całkiem inna.
Gdy jednak trafiłyśmy do niezwykle bogato wyposażonego, przytulnego studia (Pani Renata w toku swojej pracy zgromadziła pokaźny skład rekwizytów, ubranek, całą gamę różnego tła, zabawek i innych gadżetów), Melania dość szybko się oswoiła i pierwsze kroki skierowała oczywiście w stronę zasobów garderoby. Z pewnością zgadniecie na którą kreację padło najpierw ;).
Początkowo Pani Renata pozwoliła Melci oswoić się z miejscem, z sobą, z błyskiem lamp. Docelowo sesja miała objąć Melanię w sukieneczce oraz czepeczku firmy Lino, dla której Pani Renata robiła fotografie, jednak żeby zachęcić małą do sesji pierwszą godzinę (a może nawet dłużej) pstrykana była w wybranych przez siebie kreacjach, 
Melania bawiła się wyśmienicie, głównie, dzięki Nadii- córce Pani fotograf, która chętnie ją zabawiała, rozśmieszała, a na koniec zabrała do swojego pokoju i wyciągnęła dla niej swoje zabawki z dzieciństwa. 
Pani Renata jest profesjonalnym fotografem, dla której praca to pasja. Jej studio mieści się w domu, jest niezwykle przestronne, świetnie wyposażone, przytulne. Podczas sesji nikt nie był skrępowany, atmosfera była swobodna i życzliwa, gdyż Pani Renata jest bardzo ciepłą i cierpliwą osobą.
Z czystym sercem polecam studio Pani Renaty. Zainteresowanych odsyłam na stronę Pani Renaty oraz na FanPage, gdzie możecie zapoznać się z dorobkiem oraz ofertą naszej Pani fotograf.

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

68 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *