Blogowanie

Share week 2015

Dziś post podziękowanie.
Dzięki moim wspaniałym internetowym, blogowym koleżankom Kiedy mama nie śpi, Prawdziwe życie oraz Matki Polki Fanaberie, znalazłam się w zestawieniu prowadzonym przez Andrzeja Tucholskiego mianowicie: Share Week.
Kiedy wpisy biorące udział w akcji pojawiały się na najrozmaitszych blogach, nie zdawałam sobie sprawy, że to tak poważna sprawa, że głosy zostaną zliczone i pojawi się zestawienie najchętniej polecanych blogów w Polsce.
Dzięki Wam znalazłam się w tym zestawieniu i jestem dziś chyba najszczęśliwszą i najdumniejszą dziewczyną na świecie. Jak widać szczęścia chodzą parami, bo to co mnie ostatnio spotyka to istna fala wspaniałych wydarzeń i zmian.
Dziewczyny z całego serca Wam dziękuje! To dla mnie znak, że to co z sercem przelewam dla Was na ten wirtualny papier jest przez Was dobrze odbierane. To dla mnie kolejny “kop” do działania, energia, radość, satysfakcja z tego co robię. To potwierdzenie, że gdy robi się coś, co się kocha i czemu szczerze się poświęca- procentuje; to potwierdzenie, że gdy jest się uczciwym w tym co się robi i wobec innych- to ludzie to dostrzegą i wyczują. Ten blog jest tak w stu procentach prawdziwy, choć wirtualny, ten blog jest taki jak ja- tym bardziej znalezienie się pośród tylu wspaniałych osobistości w zestawieniu share week jest dla mnie powodem do dumy.
(I jeszcze na marginesie: gdybyście mnie szukali, znajduję się w kategorii z dwoma głosami- gdyż jeden blog nie dopełnił formalności i głos się nie zaliczył. Mimo wszystko wiem, że oddano na mnie trzy głosy, tak czuję w sercu i za to Wam dziękuję i kłaniam się nisko.)

Zapraszam do zestawienia:
http://jestkultura.pl/2015/najchetniej-polecane-blogi-w-polsce-2015/

Przypominam też, że niedawno udzielałam wywiadu na temat spotkania Blogowe Love, które współorganizuję. Gdybyście byli ciekawi sczegółów spotkania, zapraszam:

http://vitwoman.pl/styl-zycia/blogowe-love/

Cudnej niedzieli i pysznego śniadania!

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

36 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *