Blogowanie

Spotkanie mam blogerek- Blogowe Love

Jak wiecie, od kilku miesięcy organizujemy spotkanie dla mam blogerek, które odbędzie się w Poznaniu w sobotę 18 lipca.

Organizacja takiego spotkania to niezwykle żmudne i wymagające zadanie. Cały swój wolny, także ten nie do końca wolny czas- czego świadkami są moi rodzice, poświęcam na organizację tego wydarzenia, tak by było ono na jak najwyższym poziomie.
Wraz z Pauliną – współorganizatorką spotkania, robimy dla Was wszystko, żeby zapewnić Wam moc atrakcji, ciekawe upominki i przede wszystkim fantastyczną i niezapomnianą atmosferę. Uważam, że jak na pierwszy raz w każdej dziedzinie tyczącej się organizacji blogerskiego spotkania i brak utartych szlaków oraz sprzyjających znajomości w blogosferze- radzimy sobie całkiem nieźle.
Oto co do tej pory dla Was przygotowałyśmy:

Spotkanie odbędzie się w klimatycznej kawiarni Blubra Kafe, która zapewni nam wyłączną rezerwację na czas spotkania. Oznacza to dla nas przede wszystkim swobodę i ograniczy stres związany z wydarzeniem do minimum (stres tyczy się głównie organizatorek, ale może i Was złapie trema przed poznaniem mam w realu).

Wiemy, że najważniejsze w całym spotkaniu będą nasze pogaduszki i zapoznanie się, ale żeby przełamać pierwszy lody i zgrać nas zaprosiłyśmy na spotkanie trenerkę Agatę Patek, która poprowadzi warsztaty integracyjne. Na chwilę obecną planujemy, by odbyły się one po warsztatach głównych, czyli zaraz przed luźniejszą formą spotkania, która wypełniona będzie naszymi pogaduchami, konkursami, poczęstunkiem itd.
Jednymi z dwóch głównych warsztatów jakie dla Was zorganizowałam (ja jestem od warsztatów, Paulina natomiast zajmuje się np. licytacją dla Fundacji Gajusz, do której gorąco Was namawiam oraz organizacją miejsca spotkania; wprowadzamy takie małe podziały, żeby nie oszaleć od natłoku załatwień 😉 będą warsztaty biznesowe dla mam, które poprowadzi Katarzyna Głąb z Po sukces na szpilkach, której portal szczególnie polecam kobietom potrzebującym motywacji, by sięgnąć ręką po sukces, spełnienie, by zacząć samorealizację. 
Skrócony plan warsztatów autorstwa Kasi:
1) Jak znaleźć odpowiedź na
pytanie: Co jest moją pasją?
2) Jak przełożyć pasję na własny
biznes?
3) Budowanie własnej marki
4) Marketing dla każdego, czyli
łatwa promocja własnego biznesu
5) Zostań ze mną na dłużej,
czyli o tym jak pozyskać klienta i utrzymać jego zainteresowanie

Właściwy plan zamieścimy na FP wydarzenia jeszcze w tym tygodniu.
Prócz warsztatów biznesowych dla mam oraz integracyjnych, szykuję dla Was jeszcze jedne, ale na razie niech pozostanie to słodką niespodzianką. 
Nasze spotkanie- jak się domyślacie- potrwa kilka godzin, dlatego nie ominie nas pyszny lunch oraz deser z kawą. Paulina zorganizowała dla nas spory rabat i ustaliła wstępne menu, które na pewno nie przekroczy kwoty 50 zł na osobę. 
Podczas spotkania odbędzie się fantastyczny konkurs, w którym do zdobycia będzie naprawdę cenna nagroda czyli rodzinny pobyt w luksusowym pensjonacie Kaszubianka! Brawa dla Pauliny za zorganizowanie dla nas tak wspaniałej atrakcji! Sama omal nie spadłam z krzesła, gdy dowiedziałam się jak rewelacyjną nagrodę będzie można zdobyć na NASZYM spotkaniu.
Pensjonat Kaszubianka
Z naszego spotkania każda mama wyjdzie obdarowana prezentami od naszych wspaniałych sponsorów, których powoli ujawniamy na FP wydarzenia. Do grona sponsorów dołączyli m.in (uwierzcie to tylko część partnerów naszego spotkania):
 Linki do powyższych sponsorów- odwiedźcie ich, by sprawdzić co oferują:
Oillan Baby
Pinokio
Baw się z nami guzikami
Orientana
Baby Zdrój
Matuszka i Jaguszka
Handmade akcesoria od mamy
Towary Niezwykłe
Dizajn Przyjazny Dzieciom
Aktualni patroni medialni, którzy będą o nas trąbić, wspominać, pisać i nagłaśniać (wystarczy kliknąć w obrazek by przenieść się w witrynę naszych patronów i sprawdzić kim są i o czym ciekawym piszą):

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

68 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *