Dziecko,  Przemyślenia mamy

Jak się ubrać na komunię?

Lubię wyglądać oryginalnie, ale nie stać mnie na ubrania szyte na miarę. Wszystko co posiadam w szafie pochodzi z wyprzedaży, lumpeksów lub po rodzinie czy znajomych. Do dnia komunii nie wiedziałam jak się “wystroić”, doskonale natomiast wiedziałam jak ubrać Melcię.

Na komunię ubranko gości, tych małych i dużych, powinno być jasne. Dla córki wybrałam więc jaśniutko kremową sukienkę, jaśniutkie rajstopki i kurteczkę, która dopełniła całości. Postawiłam na skromną sukienkę, ale niebanalną. Nasza sukienka była prezentem od MM Dadak w zamian za sesję, w której miałyśmy przyjemność uczestniczyć w lutym. Sukienkę, a nawet dwie sukienki mogłam wybrać sama i dokonując wyboru od razu myślałam, że wybieram te, w których pójdzie na dwie komunie, które czekają nas w tym roku.
Zapraszam na post zdjęciowy, w którym nie zabraknie i mnie. Sukienka, którą miałam ja pochodzi oczywiście z lumpeksu, oryginalnie to NEXT kolekcja dziecięca :P. Udało mi się ją zakupić z metką za niecałe 8 złoty.
Pamiętajcie, że ubiór musi być w miarę wygodny i pozostawiać miejsce w okolicach talii :P, w końcu komunijna posiadówka oznacza przede wszystkim jedzenie, rodzinne rozmowy i jedzenie ;).
Melania:
tiulowa spinka- mój wyrób
kurtka- Pepco
sukienka- MM Dadak
buciki- Pepco (od babci T)

 A to jedna ze znanych Wam kuzynek Melci: półtora roku starsza Hania. To po niej Melcia dostaje część rzeczy, które prezentujemy na blogu.

A tu moja sukienka w całej okazałości :):

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

62 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *