Blogowanie

Stenders- otwarcie w Łodzi

Kiedy otrzymałam maila od Pani Julity z zaproszeniem na uroczyste otwarcie Stenders w łódzkiej Manufakturze, byłam tak mile zaskoczona, że z utęsknieniem czekałam na piątek trzeciego lipca czyli datę otwarcia. Nie mogłam się doczekać by poznać lokalne blogerki i zobaczyć jak wygląda takie otwarcie dla “VIP-ów”.  
Spotkanie rozpoczęło się o 12, każda z nas dostała  pyszne smothie mango z Coffee Heaven a potem rozpoczęła się prezentacja produktów i oczywiście wąchanie, testowanie, oglądanie, smarowanie. Wychodząc stamtąd, pachniałam jak drogeria i błyszczałam tysiącem drobinek 24-karatowego złota, ale czułam się wyśmienicie, bo uczestniczyłam w rewelacyjnym spotkaniu, a przy tym zostałam obdarowana upominkami. 
Pani Julina- pr’owiec firmy była przesympatyczna i widać, że szczerze zachwycona marką. Nie udało mi się porozmawiać ze wszystkimi blogerkami, które były na otwarciu, ale za to udało mi się z jedną z nich- przesympatyczną Ewą- pójść na kawę zaraz po otwarciu. 
Stenders to firma, która opiera swoje produkty na starodawnej, łotewskiej wiedzy i recepturach. Kosmetyki, podobnie jak wystrój sklepów mają nawiązywać to natury, a Wy wiecie, że jestem zakręcona na punkcie ekologicznych i certyfikowanych kosmetyków o składzie pozbawionym parabenów itp. Tym chętniej więc wybrałam się na to otwarcie, żeby poznać markę, której nigdy nie miałam okazji wypróbować.
Teraz już zaopatrzona jestem w różne produkty i mogę zacząć testować je na sobie. Pierwszą z nich zresztą użyłam już tego samego dnia, mianowicie musującej kuli do kąpieli o cudnym, chabrowym zapachu, którym szlafrok pachnie mi do dziś!
Kosmetyki Stenders można zakupić nie tylko w sklepie stacjonarnym (Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź), ale także przez internet.
Ciekawi jak było?  
Łódż

Łódź

stenders manufaktura

stenders manufaktura

stenders manufaktura

stenders manufaktura

stenders manufaktura

stenders manufaktura

stenders manufaktura

ekokosmetyki

ekokosmetyki

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

50 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *