Dziecko,  Podróże

Zoo i Palmiarnia w Łodzi

Od miesięcy marzeniem Melanii było wybrać się do Zoo i obejrzeć wszystkie te zwierzęta, które zna tylko z książek lub telewizji. Planowaliśmy wybrać się do krakowskiego Zoo, ale gdy sprawdziłam jak wyglądają ceny biletów w Łodzi, nawet się nie zawahałam. Choćbyśmy mieli się rozczarować- głupotą byłoby nie pójść i nie zobaczyć łódzkiego zoo na własne oczy.
Pogoda nam sprzyjała, Zoo czynne jest aż do 19, Melania wchodzi za darmo, ja również, więc grzechem byłoby nie skorzystać.
Czy warto wybrać się do łódzkiego zoo?
Oczywiście, że warto! Wstęp jest niezwykle tani, a bilet zintegrowany ważny jest 2 dni i uprawnia do wejścia do Zoo, Ogrodu Botanicznego i Palmiarni. W Zoo znajduje się naprawdę duża liczba zwierząt począwszy od tygrysów, pand, kangurów, lam przez małpy, słonie i ptactwo aż na akwarium z fantastycznymi rybami kończąc. Melania była zachwycona, biegała jak szalona od klatki do klatki i nawet fakt, że niedźwiedź był schowany i nie mogła go zobaczyć, nie zasmucił jej.

żyrafa zoo

żyrafa Łódź

tygrys Łódź

tygrys ŁÓDŹ

ryś zoo

Palmiarnia również zasługuje na uwagę. Jako kobieta, która marzy o własnej oranżerii, byłam tym miejscem szczerze zachwycona. Palmiarnia jest idealnym plenerem do pięknych sesji zdjęciowych, znajdują się tam ławeczki, więc można usiąść i w spokoju rozkoszować się panującą tam atmosferą i pięknem.

żółwie palmiarnia

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *