Blogowanie

Blogowy Szał Mam- co przywiozłam

Jak wiecie nie tak dawno uczestniczyłam w spotkaniu blogerek w Łęczycy o wdzięcznej nazwie Blogowy Szał Mam. Spotkanie, prócz, wiadomych plusów dotyczących nowych znajomości, rozmów z pokrewnymi duszami oraz ciekawych warsztatów, miało także wartość dodaną w postaci najróżniejszych upominków.
Nie przesadzę jeśli powiem, że utonęłam wręcz w prezentach. Paulina z bloga Ladymami zorganizowała dla nas masę najróżniejszych podarunków, z których każda z nas mogła znaleźć dla siebie coś naprawdę wyjątkowego, co przez kolejne miesiące będzie przypominać jej o tym przemiłym spotkaniu. 

Co najbardziej mnie urzekło? 

Przede wszystkim urocza czapeczka od HobiBobi. HobiBobi to nasza rodzima firma założona przez niezwykłą kobietę, która pomimo przeciwności losu osiągnęła swój życiowy cel i udowodniła wszystkim, że “baba też może”, że każda kobieta jest silna. 

Mojej córze bardzo spodobał się zestaw do robienia bransoletek warkoczyków z gumek recepturek, od razu kazała zrobić sobie na głowie kilka i tak dumnie paradowała do przedszkola. 

Nas rodziców niezwykle ucieszyły bilety do wykorzystania w Zoo Safari oraz zniżki i wejściówka do Jupi Parku. Jupi Park znamy i bardzo lubimy, więc z pewnością niedługo wybierzemy się z mężem na randkę, korzystając z dobrodziejstwa, jakie oferuje możliwość zostawienia dziecka pod opieką personelu w Jupi Parku np. w Manufakturze.

Nie mogłabym pominąć także zgadywanek od CzuCzu. Mamy już wiele zabawek z tej firmy i niezmiennie cieszą się zainteresowaniem Melanii.

To było niezwykłe spotkanie, które wspominam ciepło racząc się kawą z przepięknego kubka od Elilu. 

SPONSORZY WYDARZENIA: HobiBobiSzumneBebokiAkatjaTo i Owo KarolciowoMoje Nowe ButyFolkstacjaWhisbearChocolissimoGemmaOpaski i nie tylkoWydawnictwo WAMWhite PlaceGrupa Wydawnicza Publicat S.A.EmoliumTopgal-PlecakiRainbow Loom PolskaManufaktura BaBWydawnictwo ZakamarkiTwórczo ZakręceniKuferek PerełOillanSkarbekEliluDiamond CosmeticsJJ Fashion- Studio Mody DziecięcejCottonowe RozmaitościPrzytulankiBeatki.plJupi Park- Sala zabaw dla dzieciŚwiat LyllAllBag
Bourjois
Memo
Sklepik z Marzeniami
Zadbana Mama
Tulinkowo
Plus Dla Skóry
HandMade Kasi
Kids Koncept
AWM
Yapok
Znak.com.pl
Wiewiór Szyje
CzuCzu
Wydawnictwo JungOffSka
Mamamio
ThroughPlayBook
Papiko
Paisley Poland
AguMama
Papillon
Magnesowy
Priorin
Peppo
Toly
Pracownia Tynka
melmel
Pracownia rękodzieła “by Melissa”
Turkusowa Pracownia
Puffinek
myBra.pl
Lovekulkowe
Kosmetyki DLA
Nasza Pracownia
Gaga Kids
ZOO SAFARI Borysew
Fabryka Reklam24
Upominek24
Fotopaula
Made by Ruda
Elemele
Galeria Bajka
Olympia Fitness Klub
Domek Tekturowy
Siostry Szyją

PATRONAT MEDIALNY:
domodi.pl
e-babybazar.pl
Moja Łęczyca
mojaleczyca.pl
kutno.net.pl
gazetalokalna.com
Mamo Pracuj
mamopracuj.pl
wrolimamy.pl
Mam Spotkanie- najciekawsze wydarzenia z Twoich okolic
Ipanema Polska
CzasDzieci.pl
parenting.pl

Zdjęcia wykonane przez: FotoPaula.

12 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *