Dziecko,  Przemyślenia mamy

Jesienna stylizacja na cebulkę

     Za oknem mglisto i ponuro, więc na przypomnienie minionych złotych dni Melania w jesiennej, jasnej i dziewczęcej stylizacji na cebulkę.
     Jesień daje nam szeroki wachlarz doboru ubrań. Możemy ubierać się warstwowo, łączyć ze sobą rzeczy cieńsze i grubsze, owijać szalami, nakrywać ponchami (które tej jesienie są nota bene bardzo modne, szczególnie w wersji boho).
     Jeśli chodzi o modę dziecięcą oczywiście wciąż trwa moda na ubieranie pociechy podobnie jak dorosłych, modne są pastele i boho, podkolanówki i zakolanówki, poncha, czapki krasnalki, kapelusze. Szczerze mówiąc, tej jesieni, mamy ogromne pole do popisu, dlatego szalejmy z modą póki nie musimy wciskać się w puchowe kurtki i kombinezony.

Czapeczka i komin- Monello
futerko- second hand
seledynowa bluzeczka- Penney’s
beżowy sweterek- second hand
spódniczka- Pepco
podkolanówki- Smyk
trzewiki- prawie nówki po kuzynce

P.S muszę się pochwalić, że pierwsze trzy zdjęcia zrobione są obiektywem Helios, który ukradłam tacie (Zenit też zresztą ukradłam razem z obiektywem ;)). Ostrość ustawiana manualnie, dlatego w dwóch zdjęciach są pewne niedociągnięcia, ale co tam ;), bokeh taki piękny, więc nikt nie zauważy :P.

 blog modowy
jesienna stylizacja

blog modowy

blog modowy parentingowy

Pepco stylizacja dziewczynka

Pepco stylizacja dziewczęca

Pepco spódniczka

Pepco

Pepco

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

62 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *