Blogowanie,  Przemyślenia mamy

Fotokalendarz adwentowy

To wyzwanie, zorganizowane przez Dorotę z bloga kameralna.com.pl, sprawiło mi ogromną radość, gdyż dało mocną motywację do robienia zdjęć, pomimo niesprzyjającej aury i przede wszystkim, do dalszego eksperymentowania z obiektywem Helios 44M-4, którego jestem szczęśliwą posiadaczką od pewnego czasu. Dzięki mojemu tacie oraz staraniom męża, moja fascynacja starym, dobrym szkłem może się realizować, a kolekcja Heliosów, Zeissów i Pentaconów robi się coraz większa. 
1. Małe przyjemności
2. Coś słodkiego
4. Moje ulubione miejsce- na moment to ciągle mój dom rodzinny, ale mam wiele swoich ulubionych miejsc, w których lubię bywać. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mieli własne, ulubione miejsce- urządzone po naszemu, dające nam stabilizację i wielką radość, nasze miejsce z którego nie będziemy chcieli się ruszyć ;).
5. W filiżance

6. Niespodziewany prezent- to każdy wyjazd do domu, obiad przygotowany przez mamę i zjedzony przy stole w kuchni. A na tym stole ten wazon i ten bukiecik suszonych kwiatów i ziół ze Święta Wniebowzięcia NMP.

7. Kulisy pracy
8. Chwila z książką
10. Czerwony
11. Miłe wspomnienia- zeszłoroczny okres świąteczny: wycieczka do Wisły, święta u rodziny, spacery zimą, rodzinne wypady na sanki. Mam niezwykły dar to szybkiego wymazywania przykrych i złych wspomnień i po pewnym czasie, jedyne co pamiętam, to tylko te miłe rzeczy. Czasem nawet, gdy ktoś próbuje mi przypomnieć jakąś rodzinną kłótnię świąteczną czy przykry wypadek, ja zupełnie nie mogę sobie tego przypomnieć… Serio.
12. Radosny poranek
13. Ciepłe akcesoria
14. Na zewnątrz
15. Ulubiony zapach
17. Świąteczne dekoracje
 
 18. Rodzinnie
19. Na stole
20. Przytulnie
 22. Choinka

23. Świąteczne przygotowania
24. Wigilia
Fotokalendarz powstał dzięki inspiracji:

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

80 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *