Blogowanie

Spotkajmy się w Łodzi…

     Spotkania blogerek to bardzo dobra okazja żeby poznać dziewczyny, które czyta się w realu. Jest to także świetna sposobność by nawiązać nowe znajomości i poszerzyć blogowe horyzonty. Jeśli w dodatku zorganizowane są tak mistrzowsko jak to, które zaaranżowała nam Zadbana Mama, wtedy stają się czystą, chwilą relaksu. Dlaczego chwilą? Bo te, które odbyły się w łódzkiej Tubajce zleciały w mgnieniu oka!

    Pomimo nie do końca poprawnej jakości obsługi, do Tubajki mam sentyment. W końcu to moje zdjęcia zdobią teraz jej wnętrze i odbył się tam mój, naprawdę udany, wernisaż. Gdyby Panie kelnerki były troszkę mniej obrażone na klientów, pewnie bywałabym tam dużo częściej. Niestety, jestem wrażliwym człowiekiem i bardzo mnie stresuje czyjaś opryskliwość, złośliwe przedrzeźnianie mojego dziecka itp.

spotkanie blogerek Łódź
Pośrodku nasza organizatorka- Sylwia.

Najmłodsza uczestniczka spotkania:

I ja z wylicytowaną podczas spotkania książką 🙂

Podczas spotkania odbyły się liczne pokazy i warsztaty. Najpierw pokaz firmy Effective Nails, na którą niestety się spóźniłam bo w tramwaju zabrakło prądu… Następnie bardzo motywacyjne przemówienia właścicielki firmy HobiBobi czyli Pani Róży oraz blogerki Pauliny czyli Ladymami. Na sam koniec odbyły się świetne warsztaty Izy z bloga The secret of healing, która nie tylko powiedziała nam kilka słów o domowym robieniu kosmetyków, ale także umożliwiła zrobić je samym podczas spotkania :). Iza przywiozła potrzebne produkty i dzięki temu, wyszłam ze spotkania z pakuneczkiem zawierającym odmładzającą maseczkę ze spiruliną.

 Sylwia wystarała się nam nie tylko o całą masę prezentów, ale przede wszystkim udało jej się zaprosić do współpracy rewelacyjnych sponsorów: My Secret Store Shop, HobiBobi, Pszczela Dolinka, Diamond Cosmetics, Essence, Miravena, I.M.P.A, Livioon, kilka księgarń i wiele, wiele innych, których możecie podziwiać na oficjalnym plakacie. Wyszłam ze spotkania obładowana, naładowana pozytywną energią wyniesioną z motywujących pogadanek Pani Róży i Ladymami i głodna kolejnych łódzkich zlotów dla blogerek.

A oto cała nasza wspaniała ekipa. Organizatorka nieco w cieniu, choć odwaliła kawał dobrej roboty!

Łódź blogerki

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *