Dziecko

Dresowa sukienka czyli jak pogodzić wygodę i dziewczęcość

     Nie skłamię jeśli powiem, że mam wymagającą córkę. Kiedy chce iść na plac zabaw, a ja wyciągam stary, różowy dres, zawsze słyszę stanowcze “Ja w tym nie pójdę”. Kiedyś wydawało mi się to nie do pojęcia. Taka mała dziewczynka i już kłóci się z mamą o to co założy. Nie ustępuję córce zawsze i wszędzie, ale staram się pogodzić nasze zapędy i wyjść w pół drogi gustom Melanii oraz moim wymogom. Nie chcę, żeby córka biegała spięta i skrępowana po placu zabaw w balowej sukni, ale jeśli lepiej czuje się w sukience czy spódnicy, to czemu nie? 
        Odkąd weszła moda na dresowe i dzianinowe sukienki i spódnice, byłam szczerze zachwycona. Oto coś nie tylko dla mojej córki, ale i dla mnie samej. Wygoda i dziewczęcość w jednej, niezwykle kobiecej rzeczy, która nie krępuje ruchów, rozciąga się, jest przewiewna, a zarazem nie wygląda jak uniform kury domowej.
      Letnia kolekcja Monello odpowiada więc nam obu w zupełności. Dziewczęce wzory i formy (asymetryczne falbanki mnie zachwyciły!), luźny ale odpowiednio dopasowany krój i przede wszystkim dobra gatunkowa bawełna, która się dopasowuje, ale nie rozwleka (jesteśmy już po pierwszych praniach). Nie muszę chyba dodawać, że kochamy wspierać polskie rękodzieło i nasz rodzimy design. Zapraszamy do oglądania, a po więcej mody dziewczęcej oraz chłopięcej koniecznie zajrzyjcie do Monello
blog parentingowy

sukienka dresowa dziewczynka

sukieneczka dresowa

dziewczęca dresowa sukienka

Poniższa wersja to bluzeczka ze spódniczką. Do wyboru bluzeczka z rękawkami motylkami oraz rękawkami 3/4.

ubranka dziecięce

moda dziecięca lato

fotografia dziecięca

portret dziewczynka
dresowa spódnica dziewczynka

moda letnia dziewczynka
sukienka Monello
Monello dziewczynka

blog parentingowy

moda dziecięca

moda blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *