Uroda

Ogrodniczki – z czym je nosić?

Ogrodniczki znów wdarły się do światowej mody. Nieśmiało zresztą pojawiały się w trendach od minimum dwóch lat – z większym lub mniejszym sukcesem. Nie bez przyczyny budzą one skrajne emocje: jedni je kochają, inni nienawidzą. Ogrodniczki to w końcu spodnie, które kiedyś nosili robotnicy, a ich zadaniem nie było zdobić, ale ułatwiać pracę

Bez wątpienia to rodzaj mega wygodnych spodni, które można nosić na milion sposobów. Z odpowiednimi dodatkami mogą stanowić w miarę elegancki look, innym razem będą super alternatywą na rower czy piknik.

Obecnie dostać je można w niemal każdym wariancie: krótkie, długie, rurki lub w stylu boyfriend. Ja zdecydowałam się na takie przylegające do ciała, które można zestawić zarówno z koszulą jak i krótkim topem. Nadają się zarówno do luźnych stylizacji sportowych, jak i tych bardziej kobiecych. To taki typ spodni, które z powodzeniem mogą tworzyć cały look i wystarczy tylko kilka dodatków i prosta koszulka, żeby wyglądać naprawdę dobrze. 

A Wy macie w swojej szafie ogrodniczki?

Stylizacja:

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *