Wnętrza

Magia świątecznych dodatków…

Boże Narodzenie to święta najbogatsze w dodatki i ozdoby. To święta pełne migotliwych światełek, lśniącego brokatu, połysków i blasków, barw zarówno ciepłych jak i reśkich i chłodnych, odcieni głebokiej, leśnej zieleni, eleganckiej czerwnieni, luksusowego złota i stylowej bieli. Czar dodatków i drobiazgów, którymi ubieramy i przystrajamy okna, drzwi i cały mieszkanie. To właśnie lwia część świątecznego klimatu, którego dopełni dźwięk kolęd, zapachy wigilijnych potraw i radosny śmiech całej rodziny.

W tym roku pierwszy raz ubieram moje wyczekane, własne miejsce mojego życia. To dla mnie ogormnie ekscytujące i niebywale radosne przeżycie. Świadomość, że robię nie tylko dla siebie, a przede wszystkim dla mojego dziecka, sprawia, że przeżywam to jeszcze mocniej.

Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia tkwi przede wszystkim w dodatkach. Świece, gałązki drzew iglastych, wysuszone plastry pomarańczy, dużo światełek, szyszki i przede wszystkim naturalne ozdoby to kwintesencja przytulnego i przy tym stylowego wnętrza. Dziś zapraszam Was na post, który mam nadzieję stanie się dla Was piękną inspiracją…

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *