O mnie old

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,’script’,’//www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);

ga(‘create’, ‘UA-54907444-1’, ‘auto’);
ga(‘send’, ‘pageview’);
ga(‘set’, ‘&uid’, {{UA-54907444-1}}); // Ustaw identyfikator użytkownika, korzystając z identyfikatora zalogowanego użytkownika.

Jestem mamą trzy-letniej, pogodnej i grzecznej dziewczynki o imieniu Melania. Połączyła nas wspólna pasja do mody,ubrań i obiektywu, choć każda z nas woli się z jego innej strony.

Wraz z mężem pochodzimy z Małopolski. Tam wciąż mieszkają nasi rodzice i większość naszych znajomych. Od kilku lat szukamy własnego miejsca na ziemi, gdzie poczujemy się wreszcie “u siebie”.
Wciąż rzuca nas po świecie: Kraków, potem cztery lata przemęczone w Żywcu, a teraz z nadzieją przenosimy się do Łodzi. Kto wie, może okaże się naszą ziemią obiecaną…

Blog ten zrodził się z wielu czynników. Z jednej strony zachęty ze strony rodziny, z drugiej moja chęć posiadania czegoś swojego, czegoś co da mi satysfakcję, radość i energię.
Jest to blog parentingowy, lifestyle’owy, nie tylko o modzie dziecięcej, ale także o zdrowym trybie życia, recenzje zabawek, książek, przepisy oraz moje własne przemyślenia i obserwacje.

Blog ten jest prawdziwą pasją i radością nie tylko dla mnie, ale i dla moich najbliższych.

4 komentarze