Przemyślenia mamy

Życzenia dla Was kochani

Kochani,

z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałabym Wam wszystkim życzyć po prostu spokoju i zdrowia, bo jeśli w naszym życiu tego nie zabraknie- mamy gwarancję radości.
Życzę Wam ciepłych i rodzinnych Świąt i jeśli zapomnieliście lub gdzieś w szaleństwie przedświątecznych zmagań zgubiliście radość z ich czaru, życzę Wam odkrycia na nowo jak wspaniałe i pełne miłości one są.
Życzę Wam pomyślności w Nowym Roku, żeby był lepszy niż 2014, a jeśli 2014 był dla Was szczodry to życzę Wam, żeby 2015 był jeszcze szczodrzejszy :).
A katolikom takim jak ja, życzę żebyście przypomnieli sobie jak cudownie jest, gdy rodzi się nowy członek rodziny, gdy przyjeżdżamy z nim do domu, gdy urządzamy mu pokoik… Przecież teraz nam wszystkim rodzi się taki malutki cud, maleńki chłopczyk, a jutro o 24.00 będziemy to świętować i świętujmy to jak należy :). Życzę Wam ubierania choinki przy wspólnym śpiewaniu kolęd (albo chociaż słuchaniu ich z płyty w tle ;), życzę Wam wzruszających i uroczystych momentów podczas kolacji wigilijnej.

Wszystkim moim czytelnikom: z Krakowa, Gdańska, Rzeszowa, Brennej, Warszawy, Kęt, Dublina, Genui, Detroit (może to Eminem ;)), Miechowa, Brzeska, z Niemiec, Francji- zewsząd skąd mnie czytacie (a czytacie mnie z wielu, wielu miejsc :), życzę Wam żebyście i w przyszłym roku ze mną pozostali  i sobie- żebym zawsze Was pozytywnie zaskakiwała i żebyście z każdym wpisem lubili mnie bardziej :).

Moim koleżankom blogerkom, z którymi czytamy się i komentujemy regularnie: dziewczyny, życzę Wam siły i wytrwałości, życzę szczęśliwych rozwiązań porodów, życzę samych radości (szczególnie tym, u których wiem, że jeszcze wiele muszą górek pokonać), sukcesów (nie tylko w blogosferze) i życzę nam wszystkim, żebyśmy miały kiedyś okazję się spotkać, bo czuję że z wieloma z Was duuuużo mnie łączy. Wiem, że mamy daleko do siebie, ale… 😉 życzę nam żeby kiedyś zdarzył się taki mały cud 🙂

A ja zmykam. Do domu.

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

62 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.