Dziecko,  Wnętrza

Słodkich snów córeczko…

        Sen to czas relaksu, regeneracji sił. Podczas snu organizm wypoczywa, wraca do zdrowia, “ładuje” baterie. Sypialnia powinna być więc miejscem, które jednoznacznie kojarzy się z wypoczynkiem. Powinno to być miejsce czyste, zawsze dobrze przewietrzone, schludnie urządzone, zachęcające do relaksu.
        Nasza sypialnia jest mała, skromna i urządzona minimalistyczne. Łóżko, komoda, niewielka szafa, stolik nocny z palet, dużo kwiatów. Nie spędzamy tam wolnego czasu, nie oglądamy tam telewizji- to miejsce przeznaczone na głęboki, regeneracyjny sen.
Bardzo dużą uwagę przywiązuję do elementów, które bezpośrednio służą dobremu wypoczynkowi. Zainwestowaliśmy w porządny materac oraz komplet pościeli wypełniony prawdziwym, gęsim puchem. Całości dopełnia zawsze bawełniana, gustowna pościel z dobranym kolorystycznie prześcieradłem.
        Kiedy odkryłam produkty Ceba Baby, zachwyciłam się. Nie dość, że wzory pościeli są piękne, delikatne, to w dodatku tkaniny są w 100% bawełniane. Nie zastanawiałam się długo, razem z córką wybrałyśmy stylowy komplet, które pasuje do wnętrza sypialni oraz jest w odbiorze spokojny, przytulny i świeży. 
        Melania oczywiście nie mogła się doczekać nowej “pościelki”. Na szczęście przesyłka przyszła do nas ekspresowo i już na drugi dzień podziwiałyśmy prześliczne ptaszki na kołderce.
Pościel wykonana jest z dobrej jakościowo bawełny, widać, że jest mocna i gruba, nie prześwituje przez nią poduszka czy kołdra (jak to czasem ma miejsce w przypadku kiepskiej jakościowo bawełny). Dobrze się pierze i łatwo prasuje, co ma dla mnie niebagatelne znaczenie, bo kiedyś zamówiłam cudne, czerwone poszwy w białe serca i po pierwszym praniu wyglądała tak, jakby spało pod nią już kilkoro dzieci, a ona sprawiała wrażenie naprawdę dobre wysłużonej… 
        Ciekawe jest również to, że pościel jest dwustronna i w zależności od humoru można przekładać poduszkę czy kołdrę i zmieniać wygląd łóżeczka szkraba. Lubię dwustronne pościele i mamy takich kilka, właśnie z tego względu, że lubię bawić się wzorami i od czasu do czasu zmieniać wygląd miejsca snu.
        Nasza nowa, piękna pościel prezentuje się tak. Ciekawa jestem czy macie jakieś produkty tej firmy?
ceba baby
Z drugiej strony poszwa podusi jest beżowa.
ceba baby

ceba baby

ceba baby

ceba baby

ceba baby

ceba baby

Post powstał we współpracy z Ceba Baby.
pościel
Ceba Baby to nasza rodzima, polska marka produkująca pościele, przewijaki, ręczniki, rożki, śpiworki, baldachimy, termoopakowania, kojce oraz cebuszki czyli relaksacyjne poduszki w kształcie fasoli, które ułatwiają karmienie oraz spanie kobietom w ciąży. Ceba Baby spełnia wszystkie wymagania jakie stawiam producentom: Ceba Baby to produkty naturalne, wysokiej jakości, bawełniane, przyjazne maluszkom, ale co najważniejsze to polska firma, a ja najchętniej wspieram polskie biznesy.
Ceba Baby to także jeden z partnerów spotkania, które współorganizuję: Blogowe Love. Zachęcam do zapoznania się z bogatą ofertą firmy. 

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

42 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *