Dziecko,  Przemyślenia mamy,  Związki

Trzy słowa

Kiedy blogowa bratnia dusza organizuje wyzwanie, nie można nie wziąć w nim udziału. Biorę więc i ja i serwuję dla Was post, który kojarzy mi się ze słowem CRAZY.

Crazy w języku angielskim oznacza szalony, zwariowany, ale mnie to słowo kojarzy się jedynie z Britney Spears, o której pamiętają tylko ludzie urodzeni w latach 80-tych… no i ewentualnie ich rodzice. Muszę więc wyjaśnić dlaczego to słowo kojarzy mi się z tą Panią: a no dlatego, że panna Spears poczyniła bardzo znaną pod koniec lat 90-tych piosenkę pod tym tytułem.

Młodość… Była crazy?

Idąc dalej typ tropem przypomniała mi się moja młodość. Czy była ona crazy? Pewnie, że była! Nie jestem typem ryzykantki, nie kręci mnie brawurowa jazda autem, skoki na bungee, ze spadochronu czy inne rozrywki, które mogą zapewnić mi sławę w programie “1000 najgłupszych sposobów na śmierć”. Nie potępiam w żaden sposób takich rozrywek, ale ja z nich nie korzystam, nie korzystałam i sądzę, że już raczej nie skorzystam. Jestem jednak osobą wesołą, uwielbiam chodzić na imprezy i tańczyć do utraty tchu, lubię się śmiać i wygłupiać. Często wpadałyśmy z koleżankami na zwariowane pomysły i realizowałyśmy je, po prostu dla hecy. Pamiętam jak któregoś dnia poszłyśmy do szkoły z żelowymi maskami na oczach, doszłyśmy z prawie odmrożonymi twarzami i troszkę na oślep, ale miny ludzi, którzy nas mijali, były bezcenne. Nie był to jakiś nadzwyczajny wyczyn, bo nie była to ani zatłoczona ulica ani godziny szczytu, ale jednak było to crazy. Przynajmniej dla mnie :).

Jako nastolatki wpadałyśmy na różne szalone pomysły, wiele z nich zrealizowałyśmy. Do tej pory zdarza mi się robić zwariowane rzeczy, mam dystans do siebie i potrafię się z siebie śmiać, ale zdecydowanie jest jestem typem ryzykantki i nawet rowerem boję się wjechać na ulicę jeśli nie jedzie ze mną mąż.

 

Na koniec zabawa dla wytrwałych: tańczę, a która to ja –  odgadnijcie ;).

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *