Przemyślenia mamy

Nie mogę żyć bez..

Ci, którzy śledzą mnie w miarę uważnie wiedzą, że rodzina, której nie miałam możliwości wybrać, jest najlepszą rodziną, jaką mogłam sobie wymarzyć. Wspominałam kiedyś, że w życiu może z górki nie mam, ale jeśli chodzi o rodziców to można powiedzieć, że chyba tutaj skumulowało się wszelkie szczęście jakiego mogłam doznać, bo takich jakich mam ja, to chyba nikt na świecie nie ma :).
Podobna rzecz jest z mężem (ciekawych odsyłam tutaj), na prawdę nie wiem czym sobie na to zasłużyłam, że ludzie mi najbliżsi są ludźmi tak wspaniałymi. Na prawdę jestem bezczelną farciarą w tym aspekcie.
Nie mogę więc żyć bez moich bliskich. Bez mojego męża i ukochanej córki, bez mamy, taty i bez Ciebie siostra też :P. Mam też wielu bardzo, bardzo dobrych znajomych, bez których myślę, że też nie mogłabym żyć. Bez mojej zakręconej Agaty, bez Michała, który dla mnie jest uosobieniem szlachcica, sarmaty z dawnych lat (w tym jak najbardziej pozytywnym znaczeniu), bez Pawła- bezczelnego cynika, który zawsze potrafił mnie rozśmieszyć, bez Agnieszki- kobiety eleganckiej i spełnionej, dzięki której pamiętam, że kobieta może wiele osiągnąć i wielu, wielu innych, których widuję rzadziej lub częściej, z którymi czasem tracę kontakt by potem na nowo go odnowić.
Nie mogę więc żyć bez tych wszystkich cudownych ludzi i tych mniej cudownych też, bez tych którzy mnie kochają  i wspierają, bez tych, na których mogę liczyć wtedy, kiedy wszyscy inni zawodzą. Nie mogę bez Was żyć, serio :).

(Melania ma na sobie:
bluzeczka- sh
spódniczka- Wild Kids
legginsy- Pepco
zakolanówki- Wójcik
parasol-Pepco
spinka/toczek- hand made)

A z tych bardziej przyziemnych spraw? Nie mogę żyć bez kawy, bez domowych ciast, ciasteczek, muffinek, bez porządnego jedzenia, bez ciepłego posiłku w środku dnia. Nie mogę żyć bez dobrych filmów i książek, bez romantycznych wieczorów, kiedy córa już śpi, bez bycia we trójkę- naszych wspólnych szaleńczych zabaw, bez rodzinnych spacerów i wypadów do cukierni. Nie mogę żyć bez weekendów kiedy jesteśmy wszyscy i cały czas razem.
Post powstał w ramach:

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

32 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *