Blogowanie,  Przemyślenia mamy

Życzenia wielkanocne

Kochani!
Czytający mnie wiedzą, że jestem praktykującą katoliczką, dlatego te Święta są dla mnie czasem szczególnym i wyjątkowym, są dla mnie najważniejsze.
Z okazji Wielkiej Nocy życzę Wam- niezależnie do przekonań religijnych- takiej duchowej odnowy i odrodzenia, swoistego oczyszczenia się, “otrzepania” z codzienności, przystanięciu i zastanowieniu, zapomnieniu o doczesności, o tym co tu i teraz, obudźcie w sobie wdzięczność- bądźcie wdzięczni! Życzę Wam dużo radości, spokoju i zdrowia. Żebyście “odrodzili” się na nowo jeszcze szczęśliwsi i spokojniejsi, zupełnie tak jak przyroda odradza się na wiosnę. Nabierzcie żywych kolorów, zluzujcie trochę, odetchnijcie pełną piersią, bo co ma być to będzie, a liczy się by żyć pełną piersią i przede wszystkim kochać!
Życzę Wam mnóstwo ciepła i miłości, żebyście otulili się rodzinnym spokojem, wiosenną radością (nieważne, że za oknem zima- ona minie tak szybko jak mija każdy dzień, miesiąc, rok życia..).
Przytulajcie się dużo, rozmawiajcie, jedzcie jaja (tylko te wiejskie lub eko, bo są bardzo zdrowe :), folgujcie sobie, bo to wolne trwa krótko ;).
Dla wierzących życzę olśnienia, szczególnie jutro, i odkrycia na nowo jak głęboka jest nasza wiara i jak wielkie poświęcenie w sobie zawiera. Zapomnijcie o strachu i pamiętajcie o nadziei. Nie ma sensu przejmować się tym co tu i teraz, cieszcie się chwilą, a najbardziej czasem z rodziną, z bliskimi.
Dużo słońca! Niekoniecznie tego na niebie.
Asia i Melania 🙂
Chciałabym też przypomnieć Wam o jednym procencie, dzięki któremu można świadomie sprawić wiele dobra. Jako szczęśliwa posiadaczka karty potencjalnego dawcy, na którą czekałam 4 miesiące i jako osoba, która do grona potencjalnych dawców szpiku oficjalnie dołączyła, zachęcam Was do ofiarowania go dla fundacji DKMS.

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

48 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *