Blogowanie,  Przemyślenia mamy

Życzenia wielkanocne

Kochani!
Czytający mnie wiedzą, że jestem praktykującą katoliczką, dlatego te Święta są dla mnie czasem szczególnym i wyjątkowym, są dla mnie najważniejsze.
Z okazji Wielkiej Nocy życzę Wam- niezależnie do przekonań religijnych- takiej duchowej odnowy i odrodzenia, swoistego oczyszczenia się, “otrzepania” z codzienności, przystanięciu i zastanowieniu, zapomnieniu o doczesności, o tym co tu i teraz, obudźcie w sobie wdzięczność- bądźcie wdzięczni! Życzę Wam dużo radości, spokoju i zdrowia. Żebyście “odrodzili” się na nowo jeszcze szczęśliwsi i spokojniejsi, zupełnie tak jak przyroda odradza się na wiosnę. Nabierzcie żywych kolorów, zluzujcie trochę, odetchnijcie pełną piersią, bo co ma być to będzie, a liczy się by żyć pełną piersią i przede wszystkim kochać!
Życzę Wam mnóstwo ciepła i miłości, żebyście otulili się rodzinnym spokojem, wiosenną radością (nieważne, że za oknem zima- ona minie tak szybko jak mija każdy dzień, miesiąc, rok życia..).
Przytulajcie się dużo, rozmawiajcie, jedzcie jaja (tylko te wiejskie lub eko, bo są bardzo zdrowe :), folgujcie sobie, bo to wolne trwa krótko ;).
Dla wierzących życzę olśnienia, szczególnie jutro, i odkrycia na nowo jak głęboka jest nasza wiara i jak wielkie poświęcenie w sobie zawiera. Zapomnijcie o strachu i pamiętajcie o nadziei. Nie ma sensu przejmować się tym co tu i teraz, cieszcie się chwilą, a najbardziej czasem z rodziną, z bliskimi.
Dużo słońca! Niekoniecznie tego na niebie.
Asia i Melania 🙂
Chciałabym też przypomnieć Wam o jednym procencie, dzięki któremu można świadomie sprawić wiele dobra. Jako szczęśliwa posiadaczka karty potencjalnego dawcy, na którą czekałam 4 miesiące i jako osoba, która do grona potencjalnych dawców szpiku oficjalnie dołączyła, zachęcam Was do ofiarowania go dla fundacji DKMS.

48 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *