Przemyślenia mamy

Zanim przyjdzie poniedziałek…

         Niedziela to dzień, który powinien przeznaczony być na relaks w rodzinnym gronie. W niedzielę staram się raczyć Was lekkimi i przyjemnymi postami, takimi niedzielnymi- jednym słowem.
Naszą dzisiejszą niedzielę spędzamy na komunii u chrześniaczki mojego męża, czyli córki mojego szwagra, za tydzień czeka nas komunia drugiej chrześniaczki u drugiego szwagra. Tego posta piszę z wyprzedzeniem dlatego nie mogę pochwalić się naszymi dzisiejszymi kreacjami, ale postaram się pokazać Wam jak dziś wyglądałyśmy,
       My dziś raczymy się rodzinną atmosferą, restauracyjnymi posiłkami i pysznymi ciastami, mam nadzieję że i Wasza niedziela upływa Wam na rozkosznym nicnierobieniu, w towarzystwie tylko tych najbliższych, tych najmilszych Waszemu sercu.
Mój sposób na niedzielny relaks?
       Przede wszystkim spacer po parku lub rodzinna wycieczka rowerowa, popołudniowa kawa i ciastko w naszej ulubionej cukierni Ania na rynku w Żywcu. Niedziela musi być leniwa i powolna, obiad syty, a deser słodki, ciężki i w towarzystwie kawy, niedziela nie może obyć się bez rodzinnego spaceru, a dla nas także bez mszy. Niedziela to dzień dla rodziny, dla ducha i ciała. Pozwól sobie na zapomnienie z książką w ręku, na rozpustę dla kubków smakowych, na powolny spacer po pobliskim lasku, na rodzinny wypad rowerowy, na poobiednią sjestę. W końcu jutro poniedziałek ;). 
Melania :
opaska- od babci T (Pepco)
sukienka- sh
buciki- od babci T (Pepco)
(Babcia kupując opaskę oraz buciki nie miała pojęcia, że tak doskonale się skompletują z sukienką, którą dorwałam w lumpeksie- niezły komplet wyszedł, prawda?)

 Mistrz drugiego planu czyli foksterier moich rodziców: Psotka :). Najbardziej uroczy, przyjazny pies, niezwykła pieszczocha, cudowny, empatyczny przyjaciel. Wyobraźcie sobie, że gdy zaszłam w ciąże moja Psocia także… tylko w tą urojoną. Biedactwo moje, na szczęście przeszło jej bez komplikacji i w miarę szybko.

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *