Dziecko

Długi sweter dla dziewczynki- jak go nosić

     Długie swetry to świetna opcja na jasień i zimę. Jeśli nie są obcisłe, będą bardzo wygodne i niekrępujące ruchów, a przy tym niezwykle ciepłe. Długie swetry chronią przed zmarznięciem newralgiczne sfery jak dół pleców czyli odcinek lędźwiowy, krzyżowy i guziczny.
     Gdy mamy w domu przedszkolaka noszącego rozmiar 104 i więcej, kupno body staje się wręcz niemożliwe. Body chroni dół plecków przed chłodem, ale w przypadku gdy w szafie nie posiadamy takiej bielizny, długi sweter staje się naszym ratunkiem. Może on być nie tylko elementem stylizacji, ale swoistego rodzaju okryciem wierzchnim, który zastąpi krótką kurtkę czy mniej wygodny płaszczyk w suche i słoneczne dni.
     Ten długi sweter, który upolowałam w lumpeksie, jest nie tylko bardzo ciepły ale i wygodny, gdyż zapinany jest na guziki, nie jest przesadnie obcisły i ma odpowiednią długość. Uwielbiam łączyć go z futerkową kamizelką, gdyż w duecie stanowią bardzo efektywne, ciepłe i wygodne wdzianko.

kapelusz- sh
sweter- sh
kamizelka futerkowa- sh
spódniczka- Lidl
buty- F&F
apaszka- mojej mamy

tanie ubranka dla dziecibuty tesco
tanie ubranka dla dzieci

odzież dziecięca

tanie ubranka dla dzieci

tanie ubranka dla dzieci

odzież dziecięca

ubrania dla dziewczynek

ubranka dla dzieci

sweter z łatami na łokciach

łaty na łokciach

tanie ubrania dla dziewczynek

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

40 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *