Dziecko,  Przemyślenia mamy

Sukienka dla mamy i córki?

Dziś przede wszystkim chcemy się Wam pochwalić naszym pierwszym sukcesem! 
W zeszłym tygodniu przesłałam zgłoszenie do Dziecioli, chcąc zaprezentować nasz blog w ich modowej zakładce. Nie spodziewałam się, że nasz blog zrobi tak pozytywne wrażenie na Pani Grażynie i że zaproponuje nam ona, a raczej Melanii ;), bycie przez miesiąc twarzą fanpage’a
To nasz pierwszy sukces i powód do ogromnej radości. Nasz blog działa prężnie od prawie pół roku i do tej pory nasze sukcesy ograniczały się do Waszych komentarzy i tego, że nas oglądacie (za co Wam bardzo dziękujemy), teraz do naszej listy możemy dopisać nowe osiągnięcie! 
To dla mnie ogromna radość, bo ten blog, to wszystko co mam dla siebie jako kobiety. Nie mogę znaleźć pracy i realizuję się tylko jako mama i żona, a ten blog i ten pierwszy sukces, uświadomiły mi, że jeszcze coś potrafię i że jestem nie tylko mamą i żoną!
Dziękuję ogromnie Pani Grażynie i witrynie Dzieciole.
Melania ma na sobie:
kokarda- mój hand-made (prezentowałam ją wcześniejszym poście)
koronkowy żakiet- H&M (wyprzedaż, kupiona wprawdzie już ponad rok temu, ale przykrótkie rękawki są stylowe;))
sukienka- Wójcik outlet (18 zł !!!)
rajstopki- Calzedonia outlet (4 zł)
buciki- po Hani (pozdrawiamy ukochaną kuzynkę Melanii)

 A co sądzicie o mamach i córkach w takich samych kreacjach? Ja jestem zachwycona takim stylem i gdy tylko mamy podobne części garderoby, ubieram nas jak “bliźniaczki”. Zdarza się to bardzo rzadko, ale czasem udaje mi się dobrać stroje tak dobrze, że ludzie pytają nas czy były robione na zamówienie :). To jak? Spróbujecie znaleźć trzy różnice ;)?

Mama czyli ja ;):
koronkowy żakiet- Stradivarius (wyprzedaż)
sukienka- second hand
torebka- second hand
buty- sklep z bardzo, bardzo tanimi butami 🙂

Zdjęcie robił mój mąż (bądźcie więc wyrozumiali), widać do na cieniu po lewej, po prawje (na Melci) teściowa 😉

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *