Blogowanie,  Przemyślenia mamy

Dobro powraca czyli najlepszy kalendarz 2016

         To, na co patrzysz to kalendarz, którego jedynym celem jest pomoc. Powstał pod wpływem emocji, chwili i zupełnie oddolnie. Kobiety, które otrzymały coś niezwykłego, chciały dać coś w zamian- tak, karma działa, dobro powraca. Każda tutaj jest wyjątkowa, silna, każda widzi sens tej akcji
i będzie walczyć o jej powodzenie. To nie jest kalendarz z blogerkami, które uśmiechają się do obiektywu, a później idą w swoją stronę. To nie są kobiety, które rywalizują, które pokazały chwilową akcję solidarności. To są wyjątkowe kobiety, pewne swojej wartości, szczere, wiedzące, że każda jest najlepszą wersją siebie- nie ma podróbek i nie chce być podróbką; te kobiety umocniły się
w takim myśleniu, właśnie w Zalesiu, gdzie odbyła się ta nadzwyczajna sesja, na którą patrzysz oraz niezwykle motywujące warsztaty. Dobro, które otrzymałyśmy chcemy dawać dalej. Wspólnie, wbrew pozorom, że blogosfera dzieli, chcemy przekazywać dalej ideę spełnienia, kobiecości i poczucia własnej wartości towarzyszącej warsztatom Jestem SENSualna, oraz dobro, które zawsze powraca.
         Kupując jeden kalendarz sfinansujesz badanie onkologiczne dla jednego dziecka, ale my wierzymy, że otrzymasz jeszcze coś więcej: ogromną dawkę pozytywnej energii. Patrząc każdego dnia na zdjęcie kobiety takiej jak Ty- matki jednego dziecka lub kilkorga, dojrzałej, młodej, pracującej, będącej house managerką, krągłej, chudej, płaskiej, z obfitym biustem, z długimi włosami lub z całkiem króciutkimi- utwierdzisz się w przekonaniu, że jesteś najpiękniejszą kobietą na ziemi, bo my niczym się od Ciebie nie różnimy i każda z nas zasługuje by być na okładce, by cieszyć się własną kobiecością, by być piękną dla swojej rodziny.
         Zjednoczyłyśmy się dla kalendarza i kalendarz zjednoczył nas. Dla wyższego celu, dla konkretnej idei, dla Fundacji Tętniące Życiem, która niesie z sobą wiele siły, mocy, dobrych zmian. Pozwól przetrwać tej idei, tej wspaniałej akcji, która ma wielki cel i zasługuje, by podbijać świat.
A jeśli chcesz poczuć się tak jak my, przeżyć podobną zmianę, podbudować poczucie własnej wartości i nauczyć się doceniać to, co masz, możesz zapisać się na szkolenie “Przekrocz Rubikon”, które odbędzie się w Warszawie 16 stycznia 2016 roku.

Kalendarz wydrukowany został w dwóch różnych wersjach: buduarowej i basenowej, możesz zakupić go tutaj: http://jestemsensualna.pl/kategoria-produktu/kalendarze/kalendarz 2016
kalendarz 2016
I przypomnienie moich zdjęć z tej sesji:
Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

50 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *