Blogowanie

Mikołajki w Grodzie Kraka – najlepszy świąteczny event blogosfery

Jeszcze nie tak dawno do Krakowa wcale nie było mi po drodze, dlatego ominęły mnie dwie pierwsze edycje najlepszej, świątecznej imprezy blogerskiej jaką są Mikołajki w Grodzie Kraka. Wiedziałam, że III edycja Mikołajek nie może ominąć mnie i mojej córki. I wiecie co? Udało się!

Jak to zwykle bywa, im bliżej się ma do celu, tym mniej punktualnym człowiek się staje, dlatego z wielkim żalem muszę przyznać, że spóźniłyśmy się z córeczką na warsztaty chemiczne. Zdjęcia z tym atrakcji tylko utwierdziły mnie w przekonaniu jak wiele nas ominęło. Niestety krakowskie korki i sobotni rozkład MPK nie dopomogły w dostaniu się na czas na to wspaniałe wydarzenie. A co nas ominęło? Zobaczcie sami… Jest czego żałować.

Restauracja – moje wrażenia

Spóźnione w końcu dotarłyśmy na miejsce. Całe wydarzenie odbyło się dokładnie 9 grudnia w rewelacyjnej, rodzinnej restauracji “Kto wypuścił skowronka”. Jestem szczerze zachwycona tym lokalem. Wystrój jest sielski, jest bardzo jasno i przytulnie, jest miejsce do zabawy dla dzieciaków nie tylko w restauracji, ale także latem w ogródku. Naprawdę wyśmienite miejsce na rodzinny obiad.

Prawdziwy cel spotkania

Organizatorki spotkania czyli Klaudia i Agnieszka zadbały nie tylko o atrakcje dla najmłodszych uczestników, ale także i o nas – blogerki. Podczas eventu odbyła się bardzo inspirująca prelekcja Alberta Czejkowskiego z agenscji Semanticad dotycząca SEO. Także prezentacja Izabeli Kornat o zarządzaniu czasem “Sukces rodzi się z serca” był bardzo inspirujący. Ponadto, podczas spotkania trenerka personalna Katarzyna Byrska dokonywała analizy składu ciała uczestniczek. Co więcej, ekspertki z Depil Concept odbywały z nami konsultacje dotyczące fotodepilacji i fototerapii. Podczas spotkania co godzinę odbywało się także losowanie nagród niespodzianek dla wszystkich, którzy wsparli chorego Dawidka – podopiecznego Fundacji 3-4 Start. Nagrody ufundowane m.in przez firmę Alexander. czy Wydawnictwo eSPe.

Największą atrakcją oczywiście była wizyta prawdziwego Mikołaja. Melania była nim zachwycona tak bardzo, że ani trochę nie zawstydzona odebrała od świętego swoją paczuszkę z prezentem. Co więcej, okazało się że i ja była grzeczna w 2017 roku i otrzymałam swój własny, iście kobiecy prezent – zestaw kosmetyków marki Eveline

Prezenty, które otrzymała od Mikołaja bardzo mnie ucieszyły. Wróciłam obładowana kosmetykami i książkami, nie wspominając jak fantastyczne upominki otrzymała moja córka. Mimo wszystko, największym prezentem na tym wydarzeniu było dla mnie spotkanie z dawno nie widzianymi blogerkami, za którymi tęskniłam całym sercem. Mowa tu przede wszystkim o wspaniałych organizatorkach oraz Marcie, Gosi i Marcie.

A jaki był najważniejszy cel naszego spotkania? Zebranie środków na pomoc dla chorego Dawidka. Każda z nas dorzuciła swoją cegiełkę, ale Wy także możecie pomóc licytując na aukcji lub robiąc przelew bezpośrednio na konto fundacji z dopiskiem “Dla Dawidka – MIKOŁAJKI W GRODZIE KRAKA”. Numer konta Fundacji 3-4 Start, na który może przelewać pieniądze to:

84 1020 2892 0000 5102 0619 7000

Jeśli jesteście zainteresowani losem chłopca, zachęcam do obejrzenia tego filmiku.

PARTNERZY LICYTACJI:

PARTNERZY PACZEK MIKOŁAJKOWYCH:

ORGANIZATORKI:

MIEJSCE:

PARTNERZY WYDARZENIA:

PRELEKCJE:

Iza Kornet – sukcesrodzisiezserca.pl | Albert Czajkowski – semanticad.pl 

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *