Dziecko

Rodzinnie i kameralnie- urodziny Melanii

Urodziny Melanii udały się w 100%. Nie ma większego prezentu dla spragnionego rodziny dziecka niż odwiedziny dziadków i młodej cioci. Prezenty- wspaniały, tort- pyszny, dekoracje- bardzo ładne, ale nie z tych rzeczy nawet nie równało się z tym, że przyjechała babcia i dziadzio. Melania była przeszczęśliwa, poszła spać dopiero po 23! Ale tak rzadko zdarzają nam się odwiedziny, że nawet nie protestowaliśmy, to w końcu było dla nas prawdziwe święto. 
Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek. Wynajmujemy klitkę. Moja siostra spała na kanapie (nie rozkładanej, ale taka była na mieszkaniu, nie stać nas w inwestowanie w takie “dodatki”), a moi rodzice na dwóch dmuchanych materacach. Oczywiście w ciągu nocy z materaca mojej mamy zeszło całe powietrze. Oczywiście ani babcia ani dziadek się nie wyspali, ale czy to było ważne? Najważniejsza w ten weekend była Melania. Dla nas wszystkich. 
Sobota minęła nam kameralnie i rodzinnie, a w niedzielę pojechaliśmy do “Leśnego Grodu” w Milówce. 
To był fantastyczny weekend, nawet pogoda nam dopisała :).
Melania ma na sobie otrzymany już jakiś czas temu od moich rodziców zestaw z Pepco 🙂
opaska- Terranova outlet
sweterek- Pepco
legginsy- Pepco
baleriny- Pepco
(Zdjęcie robione wieczorem telefonem komórkowym, dlatego słaba jakość. Brakuje M- to sprawka jubilatki ;))

I troszkę zdjęć z samego ogrodu Leśny Gród.

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

26 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *