Dziecko,  Przemyślenia mamy,  Zdrowie

Pierwsze dni…

Od 15 czerwca na stałe zagościliśmy w Łodzi. Rozpakowywanie i sprzątanie nie miało końca. To, co wypakowałam i jakimś cudem udało mi się upchać, tylko zajmowało miejsce w szafach, a rzeczy do rozpakowania jakby nie ubywało… Kryzys gonił kryzys, byłam pewna że nie zmieszczę tego wszystkiego co przywieźliśmy. W końcu udało się. Opanowałam chaos, w szafach zapanował względny porządek, pudła powędrowały do kosza, a na parapetach pojawiły się kwiaty. Kiedy po dwóch dniach rozpakowywania i układania mogłam nacieszyć oczy przestrzenią, nadszedł moment gruntownych porządków. Okna, półki, przestrzenie pod wersalkami- wszystko wymagało dokładnego wysprzątania. W między czasie odbywał się drugi nabór do przeszkoli, więc z nadzieją udałyśmy się do tego wymarzonego, gdzie jest tylko jedno wolne miejsce i do tego, w którym jest sporo wolnych miejsc, a znajduje się 900 metrów od naszego bloku. Wyniki już niedługo, zobaczymy gdzie dostanie się nasza Melania.
Łódź w tym miesiącu zeszła na drugi plan. Mnóstwo załatwień, porządki, ogarnięcie całej tej przeprowadzki sprawiło, że na Piotrkowskiej rekreacyjnie pojawiłam się tak naprawdę dopiero dwa dni temu, na spotkaniu ze Szczyptą. Niemniej jednak było to fantastyczne i mega owocne spotkanie, ale o tym kiedy indziej… Udało mi się nawet poznać kruszynkową córeńkę Szczypty, o której gwarno teraz u niej na blogu.
Mam nadzieję, że teraz będę mogła korzystać z uroków miasta, które mam nadzieję, zostanie już moim miastem. Jest tyle miejsc do odwiedzenia i tyle mam planów i wycieczek w głowie. Obiecałam zabrać Melcię do Zoo, do ogrodu botanicznego, dzięki Szczypcie dowiedziałam się, że nie tylko w okolicy ale i na terenie samej Łodzi są zalewy i miejsca, gdzie można się poplaszczyć jak na plaży. Niezwykle cieszy mnie fakt, że jest tutaj masa ścieżek rowerowych, co dla nas ma niebagatelne znaczenie, bo kochamy wycieczki rowerowe.
Tutaj naprawdę nie da się nudzić, nawet jeśli kieszenie i portfel świecą pustkami…

Melania ma na sobie:
kapelusz- H&M
koszula- Wójcik
legginsy- Pepco
buciki- H&M
torebka- Reserved
okulary- moje (Terranova)

moda dziecko
moda Melania
Pepco
moda Pepco
Wójcik moda
kapelusz dziewczynka
kapelusz dziecko
moda kapelusz dziewczynka
dziewczynka kapelusz
Wójcik dziewczynka moda

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

64 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *