Wnętrza

Kalendarz adwentowy diy i inspiracje

Kiedy w zeszłym roku odkryłam pomysłowe kalendarze adwentowe, w których można ukryć drobne prezenciki dla dzieci, by umilić im czas oczekiwania na narodziny Jezusa, postanowiłam, że i ja kiedyś taki zrobię. Zamarzył mi się nastrojowy kalendarz z mnóstwem drobiazgów, które moja córa każdego dnia będzie odrywać, a ja będę dzień w dzień powtarzać jej z jakiego powodu ten kalendarz powstał. Od marzenia do spełnienia w tym wypadku nie było daleko, wystarczyło ruszyć głową i ręką i wraz z mężem zrobiliśmy Melanii kalendarz radosnego oczekiwania na przyjście na świat Jezusa.

Nasz kalendarz przypomina choinkę i powstał z kilku deseczek przewiązanych sznurkiem. Na deseczkach powiesiłam drobiazgi, które począwszy od pierwszego grudnia, moja córa będzie co dzień rozpakowywać oraz ozdoby nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia.

Nasz kalendarz adwentowy wygląda tak (wybaczcie jakość zdjęć, ale musiałam je zrobić telefonem):

kalendarz adwentowy diykalendarz adwentowy diykalendarz adwentowy diy

Pomysłów na stworzenie kalendarza adwentowego znajdziecie w internecie setki, oto niektóre z nich:

 
 
 
 

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

50 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *