Dziecko

Dzień babci i dziadka – prezent inny niż wszystkie

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Najwspanialszym prezentem od wnucząt jakie babcia i dziadek mogą otrzymać to coś osobistego, zrobionego ręcznie, a w przypadku starszych dzieciaków jest to zapewne wspólny czas.

Mam dla Was pomysł na prezent dla babci i dziadka inny niż wszystkie, który będzie godził wyżej wymienione cechy i da to, co najcenniejsze. To prezent, który pozwoli dziadkom i wnuczkom na wspólne spędzeniu czasu, powrót do osobistych przeżyć i wspomnień, który zagwarantuje wielką moc bliskości i dzielonej tajemnicy.

Jeśli więc nie macie pomysłu na prezent, nie chcecie powielać tego, co robicie każdego roku, albo po prostu marzycie o czymś co zbliży Waszą rodzinę i w kreatywny sposób pozwoli wspólnie spędzić czas to mam dla Was podpowiedź. 

Gra, która łączy pokolenia

Pierwsze co chciałabym Wam zaprezentować to gra “Jak to kiedyś było“, która skłania do refleksji  i podzielenia się swoimi przeżyciami z okresu młodości. Przepiękne karty nawiązujące grafikami do historycznych wydarzeń, produktów czy sprzętów będą nie tylko wehikułem czasu dla dziadków. Przede wszystkim pozwolą najmłodszym na odkrycie czegoś, o czym być może nawet nie mieli pojęcia. Do gry dołączone są także pionki, plansza i karty z pytaniami, które sprawdzają jak dobrze zapamiętaliśmy historie opowiadane przez najstarszych członków rodziny. Im uważniej wysłuchana i zapamiętana historia, tym bliżej mety i wygranej.

Albumy inne niż wszystkie

Album, w którym oprócz zdjęć pojawią się historie zapisane ręką dziadka czy babci to prezent dla całej rodziny. Wspaniała podróż do przeszłości, która zapewni wzruszenia starszym i niezwykłe odkrycia młodszym. Emocje, zabawa, wspólny i przede wszystkim bliskość – taką moc mają albumy “Opowiedz mi Babciu” oraz “Opowiedz mi Dziadku”. Te karty to gwarancja wspólnej podróży na długie godziny. Podróży za którą nic nie zapłacisz, a której przeżycia są bezcenne zarówno dla dziadków jak wnucząt. 

Każda karta to powód do nowych wspominek i historii, które najmłodsi będą słuchać
z zapartym tchem.
Opowieści o tym jak poznali się dziadkowie, czym się bawili jako dzieci, jak podróżowali, jak spędzali czas wolny. To tylko namiastka tego, co czeka Was po otwarciu tego albumu. Przyznam, że bardzo sceptycznie podchodziłam do tych książek. Gra spodobała mi się zanim miałam ją w ręku; od razu czułam, że będzie hitem. Albumy jednak z miejsca mnie do siebie przekonały. Gdy tylko otworzyłam pierwszą stronę zauroczyłam się tym jakie możliwości dają. I powiem Wam w sekrecie, że to właśnie one skradły moje serce. 

Jeśli wciąż zastanawiasz się co podarować dziadkom w prezencie z okazji ich ważnego dnia, w tym poście masz odpowiedź. Gwarantuję Ci, że ten prezent będzie udanym upominkiem, który zagwarantuje niezapomniane emocje. Nie ma na tym świecie babci, która nie chciałaby wziąć wnuczki/wnuka na kolana i móc opowiedzieć jej historie, które na zawsze pozostaną w pamięci. Na zawsze, bo zostaną nie tylko opowiedziane, ale i zapisane. 

  

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *