Dziecko,  Przemyślenia mamy

Eko piknik w Żywcu

        Nie lubimy i nie potrafimy się nudzić. Weekendy spędzamy zawsze aktywnie, lubimy podróżować i zwiedzać, na ile wystarcza grubość portfela na tyle korzystamy z dobrodziejstw okolicy ale też Polski ;). Popołudnia też spędzamy aktywnie, jeśli nie w parku, to na placu zabaw, jeśli pogoda nie pozwala zapraszamy koleżanki Melci albo robimy coś kreatywnego. Melcia od małego była, ze tak to ujmę, wciąż bodżcowana. Teraz trochę z tego powodu cierpimy, bo na jej ustach jest nieustanne pytanie “to gdzie jedziemy?” albo “gdzie idziemy teraz?”. Nie mamy jednak co narzekać, bo nasza córcia umie się sama zabawić i na tę ilość zabawek, którą posiada, jest w tym na prawdę dobra :).
         Dzisiejsza sobota na pewno zostanie odznaczona w naszym rodzinnym kalendarzu jako ta wyjątkowo aktywna. W Żywcu zorganizowano piknik rodzinny i całą masę atrakcji. Spędziliśmy tam kilka godzin, a ja i tak czułam niedosyt. Pomimo pochmurnej aury i chłodu panowała mega radosna, wspaniała atmosfera. Były dmuchane zamki do skakania, karuzela, trampolina, duży plac zabaw, malowanie buzi, warsztaty plastyczne, darmowe przejazdy bryczką i kucykami, kiełbaska z grilla dla każdego i gorąca herbatka bez limitu, prócz tego konkursy, quizy i zabawy dla dzieciaków, a wszystko pod hasłem EKO. Nie byłam jeszcze na tak dobrze zorganizowanym pikniku/festynie, w dodatku otwartym dla wszystkich, a nie np. tylko dla przedszkolaków. Poniżej zamieszczam zdjęcia z dzisiejszego jakże udanego dnia.

Melania ma na sobie :
berecik- po kuzynce (pozdrawiamy Hanię)
apaszka z jedwabiu- second hand
kurtka- Pepco
spódniczka- H&M
torebka- Reserved (tatuś na ładne oczka zawsze zmięknie 😉
rajstopki- textil market
balerinki- Pepco

park Habsburgów

park habsburgów

park Habsburgów

park Habsburgów

Żywiec

park żywiec

Żywiec park

kurtka Pepco

Żywiec jazda konna
Na koniec skierowaliśmy kroki do naszej ulubionej cukierni, która już jest Wam znana z naszych postów. 

Z filiżanką kawy to moje własne miejsce w sieci. Zapraszam Cię do mojego świata, usiądź wygodnie i napij się ze mną filiżanki aromatycznej kawy. Jestem autorką lifestylowego bloga www.zfilizankakawy.tv, gdzie dzielę się z Wami wszystkim co mnie fascynuje i co jest dla mnie ważne.

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *